[wp-story]

Kronika

Dhunë në familje në Prishtinë, burri rreh gruan dhe arratiset

Dhunë në familje në Prishtinë, burri rreh gruan dhe arratiset
14:14 | 18 Gusht 2019

Një mosmarrëveshje, ku si pasojë kishte dhunë familje, bëri që një burrë nga Prishtina të ushtrojë dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas së tij. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Prishtinë, ndërkaq bëhet e ditur se pasi e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten, i dyshuari është arratisur.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor dhe me vendim të prokurorit është dërguar në strehimore.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera