[wp-story]

Lajme

Detaje të reja nga përleshja në Prishtinë: Dyshohet se u plagos një kalimtare e rastit

Detaje të reja nga përleshja në Prishtinë: Dyshohet se u plagos një kalimtare e rastit
23:08 | 17 Shkurt 2021

Një përleshje fizike ku janë shkrepur edhe të shtëna me armë zjarri ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë në Rrugën B në Prishtinë.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se gjatë shkrepjes së armës nga personat që po përlesheshin, është plagosur një kalimtare e rastit. Viktima është dërguar për në QKUK dhe është jashtë rrezikut përjetë.

I plagosur po dyshohet se ka mbetur edhe njëri nga personat qe ishte i përfshirë në përleshje.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera