Lajme

Detaje nga vrasja në Podujevë: I dyshuari gjendet në arrati, përplasja ndodhi për tokë

Detaje nga vrasja në Podujevë: I dyshuari gjendet në arrati, përplasja ndodhi për tokë
20:32 | 18 Korrik 2020

Një ngjarje tragjike ndodhi sot në fashtin Repë të Podujevës.

Një person është vrarë dhe një ka mbetur i plagosur nga një përleshje me armë zjarri.

Mësohet se që nga mesdita ekipet e forenzikës dhe hetuesia janë në vendin e ngjarjes duke mbledhur prova.

E po ashtu, thuhet se dorasi gjendet në arrati, kurse deri të akti fatal ka ardhur për shkak të përplasjes për një tokë.

“Dorasi nuk te kaluar kriminale dhe gjendet ne arrati. Vrasja ka ndodh pas mosmarrëveshjeve lidhur me tokë. viktima kishte te kaluar kriminale”, kanë bërë të ditur burime të lajmi.net.

Dyfish n’plus me ArtMotion

Të tjera