Kronika

Detaje nga gjuajtja me armë në Dardani: Nga motorri gjuajnë me armë zjarri, pritën 3 orë

Detaje nga gjuajtja me armë në Dardani: Nga motorri gjuajnë me armë zjarri, pritën 3 orë
16:19 | 22 Gusht 2020

Të shtëna armësh janë dëgjuar në lagjen Dardania në Prishtinë tek vila “Natyra”.

Mësohet se dy persona kanë gjuajtur me armë zjarri nga një motor, ku një person dyshohet se është plagosur.

Po ashtu, Indeksonline mëson se ata kanë qëndruar para villës “Natyra” rreth tri orë duke pritur viktimat të dalin jasht për t’i qëlluar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera