[wp-story]

Lajme

Infektohet me koronavirus edhe një deputete e PDK-së

Infektohet me koronavirus edhe një deputete e PDK-së
19:45 | 19 Nëntor 2020

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Floretë Zejnullahu ka bërë të ditur se ka rezultar pozitive me COVID-19.
Kështu ka thënë ajo vetë një postim në Facebook, derisa ka shtuar se deri më tani ka simptoma të lehta të virusit korona.

Postimi i plotë:

Gjyshi dhe unë po e kalojmë bashkë virusin Covid-19. Deri tani me simptoma të lehta dhe pa ndonjë problem të madh shëndetësor.Urojmë që gjithë të infektuarit ta kalojnë sa më lehtë këtë sfidë. Ju lutem, ruani distancën dhe mbani maskat që ta mbroni veten dhe të tjerët.Lladoc, Podujevë.

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera