[wp-story]

Lajme

Deputetja Ismaili: Paragjykimet për shaminë burojnë nga Serbia

Deputetja Ismaili: Paragjykimet për shaminë burojnë nga Serbia
13:28 | 23 Nëntor 2020

Deputetja Ismaili: Paragjykimet për shaminë burojnë nga Serbia

Deputetja e PDK-së, Besa Ismaili, ishte e ftuar në “#Gjesi” ku foli për karrierën e saj në politikë, paragjykimet dhe atë se sa gratë i japin mbështetje njëra-tjetrës. Sipas Ismailit, paragjykimet për shaminë, pos tjerash, burojnë nga Serbia.

Ndërkohë, ajo shtoi se paragjykime që vijnë nga institucionet e caktuara janë më të rrezikshme sesa ato individuale.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera