[wp-story]

Lajme

Deputetja e VV-së sulmon Driton Selmanajn: Për të mund të jetë konsumuar çështja e të pagjeturve, por ata janë historia jonë

Deputetja e VV-së sulmon Driton Selmanajn: Për të mund të jetë konsumuar çështja e të pagjeturve, por ata janë historia jonë
14:08 | 19 Nëntor 2020

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbëreshë Kryeziu-Hyseni ka sulmuar zv.kryeministrin e Kosovës, Driton Selmanaj.Ajo thotë se për zv.kryeministrin e koalicionit me Listën Serbe, të pagjturit mund të jenë temë e konsumuar, por ata janë historia jonë.

Kryeziu-Hyseni shkruan se ata nuk i mungojnë vetëm familjarëve por tërë kombit.

Ky është postimi i saj i plotë:Për zv.kryeministrin e Qeverisë së koalicionit me Listën Serbe, çështja e të pagjeturve edhe mund të jetë e konsumuar dhe e ekzauruar.Të pagjeturit, janë historia jonë. Ata nuk i mungojnë vetëm familjarëve të tyre. Na mungojnë të gjithëve, sepse i mungojnë kombit.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera