Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Deputetja e VV-së sulmon Driton Selmanajn: Për të mund të jetë konsumuar çështja e të pagjeturve, por ata janë historia jonë

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbëreshë Kryeziu-Hyseni ka sulmuar zv.kryeministrin e Kosovës, Driton Selmanaj.Ajo thotë se për zv.kryeministrin e koalicionit me Listën Serbe, të pagjturit mund të jenë temë e konsumuar, por ata janë historia jonë.

  Kryeziu-Hyseni shkruan se ata nuk i mungojnë vetëm familjarëve por tërë kombit.

  Ky është postimi i saj i plotë:Për zv.kryeministrin e Qeverisë së koalicionit me Listën Serbe, çështja e të pagjeturve edhe mund të jetë e konsumuar dhe e ekzauruar.Të pagjeturit, janë historia jonë. Ata nuk i mungojnë vetëm familjarëve të tyre. Na mungojnë të gjithëve, sepse i mungojnë kombit.

  Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home
  Nga Rubrika
  Lajme01 Prill 2023
  Ish-ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Skender Hyseni e ka mbështetur Marshin për Drejtësi që do të mbahet nesër. Hyseni përmes...
  Lajme01 Prill 2023
  Shkeljeve që kanë ndodhur në Kosovë për 12 muaj, e rekomandimeve të Avokatit të Popullit mezi iu vjen fundi në raportin 232...
  Lajme01 Prill 2023
  Të akuzuar për krime lufte dhe krime kundër njerëzimit, ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, dhe tre bashkëpunëtorë të tij të kohës së...
  Të tjera
  Bota/Rajoni01 Prill 2023
  Në Mal të Zi nesër mbahet balotazhi i zgjedhjeve presidenciale, në të cilat presidenti në detyrë, Milo Gjukanoviq përballet me një sfidë...
  Vip01 Prill 2023
  Konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari, ka vendosur që sonte të lërë lojën. Ajo ka deklaruar...
  Bota/Rajoni01 Prill 2023
  Kryetari i komunës së Bujanocit, Nagip Arifi duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Kosovë, saktësisht “ujdin” e Kosovës dhe Serbisë, bazuar...
  Lajme01 Prill 2023
  Profesori në Universitetin John Hopkins, Edward Joseph ka thënë se në rast të dështimit të marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë, do të...
  Vip01 Prill 2023
  Arbana Osmani e nisi mbrëmjen e sotme spektaklin e “Big Brother VIP” duke njoftuar se të gjithë banorët, përpos njërës, kanë vendosur...
  Vip01 Prill 2023
  Sot banorët janë sfiduar për të zgjedhur nëse është e vërtetë apo jo, informatat jashtë “BBVA”. Njëra nga to ishte se Kevin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.