Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Deputetja e LDK-së që ngatërron fjalët gjatë leximit në Kuvend

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Rrezarta Krasniqi nga grupi parlamentar i LDK-së gjatë fjalimit të saj në Kuvend i janë ngatërruar fjalët nga Stazh në Shtazh.

  Siç duket deputetja në fjalë ka pasur probleme në lexim dhe gaboi disa herë në fjalimin të cilin e kishte të shkruar në letër.

  E kjo vërehet edhe në videon më poshtë ku deputetja lexon fjalimin sikur recitim i vjershës.

   

  Ambasadorja e parë e Izraelit në Kosovë, e impresionuar me punën në Comodita
  Nga Rubrika
  Lajme20 Mars 2023
  Në mbledhjen e ardhshme të Qeverisë së Kosovës, e cila pritet të mbahet më 22 mars apo të mërkurën, Qeveria pritet të...
  Lajme20 Mars 2023
  Oda e Avokatëve të Kosovës njofton për vdekjen e avokatit Orhan Rekathati. Oda e Avokatëve të Kosovës, i shprehë ngushëllimet më të...
  Lajme20 Mars 2023
  Kryeministri Kurti sot do ta vizitojë shkollën Fillore të Mesme të Ulët “Elena Gjika”. Sipas ZKM-së, kjo vizitë do të bëhet me...
  Të tjera
  Kronika20 Mars 2023
  Policia e Kosovës, ka njoftuar se të dielën është gjendur i vdekur, në shtëpinë e tij një burrë në Gjilan. PK thekson...
  Lajme20 Mars 2023
  Tridhjetë e shtatë vjeçari Dejan Vodeniçar nga Zrenjanini pretendon se është sulmuar mbrëmjen e së shtunës pasi disa herë kishte fyer presidentin...
  Lajme20 Mars 2023
  Policia ka identifikuar personin që voziti veturën me shpejtësi 110 km/h në një zonë 40 km/h në Vushtrri. Ai është gjobitur me...
  Lajme20 Mars 2023
  Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Jeff Hovenier ka thënë se zbatimi i marrëveshjes së arritur mes Kosovës dhe Serbisë, është kritik për...
  Lajme20 Mars 2023
  Sot me fillim nga ora 11:00, do të mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Republikës së Ksovës, në të cilën në...
  Lajme20 Mars 2023
  177 raste aktive janë aktualisht në Kosovë. Sipas IKSHPK-së, dje janë regjistruar 8 raste të reja nga 57 testimet e bëra.

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.