Lajme

Deputeti i VV-së takohet me sindikalistët

Deputeti i VV-së takohet me sindikalistët
19:53 | 26 Shtator 2022

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Fatmir Humolli, është takuar me nënkryetarin e Bashkimit të Sindikatave Publike të Kosovës, Ali Gashi dhe nënkryetarin e Sindikatës së re të KEK-ut, Nexhat Llumnica.

Këtë e ka bërë të ditur Llumnica, i cili ka publikuar një fotografi me Humollin e Gashi në Facebook.

“Takimi me bashkëluftëtarët e UÇK-së dhe ish anëtarët e LKÇK-së”, ka shkruar Llumnica mbi fotografinë e publikuar.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera