[wp-story]

Lajme

Deputeti i VV-së: Bashkë me kazinot e prostitucionin duhet të largohet edhe kjo qeveri ilegale

Deputeti i VV-së: Bashkë me kazinot e prostitucionin duhet të largohet edhe kjo qeveri ilegale
11:35 | 19 Shtator 2020

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Eman Rrahmani, ka komentuar aksionin e Policisë së Kosovës mbrëmë në Karaçevë duke thënë se gjërat mund të ndryshohen edhe brenda orëve, dhe se bashke me kazinot e prostitucionin duhet të largohet edhe qeveria.

Postimi i plotë:

Deri dje qendër e bixhozit, prostitucionit, kontrabandës, shitjes së narkotikëve. Sot e rrënuar. Gjërat mund të ndryshohen edhe brenda orëve.

Aktivizimi qytetar, angazhimi politik detyron çdo pushtet të veproj, madje edhe atë ilegal. Bashkë me kazinot e prostitucionin duhet të largohet edhe kjo qeveri ilegale.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera