Lajme

Deputeti i LDK-së rezulton pozitiv me COVID 19

Deputeti i LDK-së rezulton pozitiv me COVID 19
15:18 | 25 Gusht 2020

Deputeti i LDK’së, Fetah Rudi ka njoftuar përmes Facebook’ut se ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Rudi ka thënë se ka bërë testin pas disa problemeve që i janë shfaqur gjatë ditës së djeshme.

Ai thotë se trajtimin do ta vazhdojë në shtëpi, e se për dy javë do të jetë në vetëizolim.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera