Lajme

Deputeti i LDK-së Ardian Shala del pozitiv me COVID-19

Deputeti i LDK-së Ardian Shala del pozitiv me COVID-19
17:22 | 06 Gusht 2020

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ardian Shala, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Lajmi është konfirmuar nga dega e LDK-së në Suahrekë.

Ai është shtrirë në spitalin e Prizrenit në Kliniken Infektive. Gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera