Lajme

Deputeti i LDK-së: Në parti po merren vendime për interesa personale nga disa njerëz të afërt me Mustafën

Deputeti i LDK-së: Në parti po merren vendime për interesa personale nga disa njerëz të afërt me Mustafën
12:49 | 29 Shtator 2020

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, i pyetur nga Front Online, se kur do të mblidhet Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së, për të vendosur për vijat e kuqe me PDK-në, tha se nuk kanë informacion, por sipas tij në LDK, por merren vendime për interesa personale nga disa njerëz të afër me Isa Mustafën.

“Nuk kemi informacion se këtu siç duket Këshilli i Përgjithshëm është krijuar vetëm një formalitet dhe partia, Këshilli, Kryesia dhe çdo gjë në parti është koncentrua vendimi në një apo dy tre vetë rreth kryetarit dhe ata po marrin vendime sipas tekeve dhe interesave të ngushta personali siç duket”, tha ai për Front Online.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera