Lajme

Dëmton disa përçues të rrymës në Gjilan

Dëmton disa përçues të rrymës në Gjilan
11:05 | 13 Korrik 2020

Një person ka dëmtuar disa përçues të rrymës në Gjilan.

Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë përkatëse dhe prokurori kompetent.

“Gjilan 12.07.2020 – 17:00. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka dëmtuar disa përçues të rrymës. Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë përkatëse dhe prokurori kompetent”, ka bërë të ditur policia. /Front Online

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera