Kronika

Dëmtojnë kabllon optike në Uglar të Zubin Potokut, Policia heton rastin

Dëmtojnë kabllon optike në Uglar të Zubin Potokut, Policia heton rastin
15:23 | 01 Tetor 2022

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është raportuar se nga persona të panjohur është dëmtuar një kabllo optike, pronë e Policisë së Kosovës.

Rasti ka ndodhur të premten në fshatin Uglar, Zubin Potok, në ora 02:00.

“Është raportuar se nga persona të panjohur kanë dëmtuar një kabllo optike, pronë e Policisë së Kosovës. Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka kryer hetime. Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që të hapet rastit si më lart”, thuhet në raportin policor./Front Online

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera