×
 • Vip
 • Vip

  Demi Lovato: Do ​​të doja të isha në një lidhje me një alien, jam e lodhur nga njerëzit

  FrontOnline
  13 Nëntor 2021

  Pasi ajo deklaroi së fundmi se e sheh të papërshtatshme t’i quante jashtëtokësorët, alien, aktorja dhe këngëtarja Demi Lovato tani ka thënë se nuk do ta kishte problem të ishte në një lidhje me një alien.

  “Nëse do të kishte një alien që plotësonte të gjitha kriteret e partnerit më ideal, do të dilje me të?”, Becky G e pyeti atë në një video që ajo postoi në Facebook.

  Demi kishte një përgjigje të gatshme. “Po, absolutisht. Jam lodhur shumë nga njerëzit! Më sillni një alien”, tha ajo.

  Më pas ajo bëri shaka se përvoja “duhet të jetë jashtë kësaj bote”. Ylli i popit ka vite që beson në ekzistencën e alienëve dhe së fundmi u publikua emisioni i saj i ri Unidentified, i cili e ndjek atë në kërkimin e provave të ekzistencës së UFO-ve./FrontOnline/

   

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet
  Nga Rubrika
  Vip20 Korrik 2024
  Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke mbuluar ballinën e revistës prestigjioze “Marie Claire” në edicionin...
  Vip19 Korrik 2024
  Reperi i njohur Mozzik ka reaguar pas vrasjes se Faton Hajrizit në Serbi. Mozzik në profilin e tij në “Facebook” i ka...
  Vip19 Korrik 2024
  Ish banorja e ‘Big Brother VIP Albania’ Françeska Murati shumë herë është diskutuar për jetën e saj luksoze. Aktualisht modelja gjendet me...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.