[wp-story]

Sport

Delegohet gjyqtarët për xhiron e 30-të, Shala në ndeshjen kryesore

Delegohet gjyqtarët për xhiron e 30-të, Shala në ndeshjen kryesore
16:22 | 22 Prill 2021

Superliga e Kosovës në futboll vazhdon me ndeshjet e xhiros së 30-të në fundjavë.

Tashme është bërë edhe delegimi i gjyqtarëve për këtë xhiro.

Në ndeshjen kryesore mes Dritës dhe Prishtinës, drejtësinë do ta ndajë gjyqtari Gramos Shala me asistentët Fatlum Berisha, Bujar Selimaj dhe gjyqtar i katërt Mentor Ajeti.

Në ndeshjen tjetër interesante mes Ballkanit dhe Gjilanit, “bilbili” kryesor i është besuar gjyqtarit Visar Kastrati me asistentët Besnik Morina, Granit Hyseni dhe gjyqtar i katërt Burim Jahmurataj.

Më poshtë i gjeni delegimet e plota për xhiron e 30-të:

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera