×
 • Lajme
 • Lajme

  Deklarohet bashkëshortja e njërit nga serbët e vrarë: Je superheroi ynë!

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Gruaja e Stefan Nedeljkoviq njëri ka terroristët e vrarë ka folur për herë të parë pas ngjarjes së të dielës:

  Ajo tha se ende pret që dikush ta zgjojë nga ky makth. Do të pres mëngjesin. Nuk do të jem patetike, e di që nuk të pëlqen. Deri në momentin e fundit shpresoja që ti të dilje fitues nga ai pyll. Sepse ky je ti, superheroi ynë përgjithmonë, me një buzëqeshje që ua ndriçoi ditën të gjithëve. Ti ishe njeriu më trim që njoh, me zemrën më të madhe që nuk la askënd as në luftën për jetën e vet dhe që të solli deri në fund të rrugëtimit tonë tokësor – ka shkruar gruaja e terroristit të vrarë në rrjetin social Instagram.

  Do të jesh gjithmonë babi më i mirë në botë dhe do t’i jetosh në çdo sekondë, çdo minutë dhe orë. Zoti ju dhëntë mbretërinë e qiejve. Engjëjt të të mbrojnë, dhe ti të mbrosh tri mrekullitë tona dhe mua nga lart dhe na jep vetëm një fraksion të forcës që zotëroje… Ne të duam dhe do të jetosh sa të rrahë zemra jonë, ka shkruajtur me tej gruaja e terroristit të vrarë./FrontOnline/

   

   

  Maturantët e shkollës së mjekësisë “Dr. Ali Sokoli”, në ekskuzion në hotelin me pesë yje
  Nga Rubrika
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka reaguar lidhur me vrasjen e Liridona Ademajt. Ajo përmes, një postimi në profilin e saj në...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Për BE-në, kapitulli 35 është bërë mjet shantazhi për të detyruar Serbinë të njohë Kosovën, tha sot i sanksionuari i SHBA-ve dhe...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja Vjosa Osmani është takuar me kryeministren e Danimarkës, Mette Frederiksen, me të cilën tha se foli edhe për zhvillimet e fundit...
  Të tjera
  Vip02 Dhjetor 2023
  Një episod tensionues është shfaqur në edicionin e fundit të Big Brother VIP Kosova, ku afërsia në mes të Santiana Malokut dhe...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Një moment qesharak ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Kaderi...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  I ngarkuari me punë ne Ambasadën e Kosovës në Senegal, Sami Halili, ka njoftuar sot se Ministrja e Punëve të Jashtme të...
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Një 84-vjeçar humbi jetën, dy persona u plagosën dhe shtëpia u shkatërrua nga një shpërthim që ndodhi në një shtëpi në kryeqytetin...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Grupi Parlamentar i AAK-së ka mbajtur konferencë për medie ku ka kritikuar Qeverinë për planifikim jo të duhur të buxhetit për vitin...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, tha se Qeveria Kurti është kundër fjalës së lirë, derisa ka përmendur deklaratat përçmuese të zyrtarëve të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.