×
 • Vip
 • Vip

  Dea Mishel duket e mrekullueshme me paraqitjen me të zeza

  FrontOnline
  21 Nëntor 2023

  Dea Mishel, ishte një ndër ish-banoret shumë të dashura të Big Brother VIP Albania 2.

  Ajo ka bërë shumë përshtypje për inteligjencën dhe shkathtësinë e saj, duke tërhequr vëmendjen e audiencës ditë pas dite, gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë më të njohur në Shqipëri.

  Ajo ka lënë gjurmë të thella me talentin e saj artistik, të cilin e shfaqi në mënyrë të veçantë gjatë spektaklit, duke u shndërruar tani në një blogere dhe prezantuese të suksesshme.

  Foto: Dea Mishel/Instagram

  Aktive në rrjetet sociale, Dea ndan imazhe të ndryshme për të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj.

  Së fundmi, ajo ka postuar një seri fotografish ku duket se ka zgjedhur një stil të veçantë që i përshtatet shumë.

  Foto: Dea Mishel/Instagram

  Në këto fotografi, ajo shfaqet e veshur me një bluzë lëkure që shquhet për dekoltenë dhe shpinën e hapur, si dhe me dollakë dhe çizme me stil që i shtojnë asaj një prekje të veçantë elegance.

  Përshkrimin që e la Dea në këto fotografi ishte: “Ky interior më kujtoi që dikur burrat dilnin për gjueti dhe luftë, ndërsa tani bëjnë photo dumps dhe tik tok”. /Telegrafi/

  Foto: Dea Mishel/Instagram
  Foto: Dea Mishel/Instagram

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva
  Nga Rubrika
  Vip03 Dhjetor 2023
  Alba sot ka kaluar pak kohë me banorët e rinjt të Big Brother VIP Kosova, Ardin dhe Mirdonin. E gjatë kësaj kohe,...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero ka bërë një bisedë me Blerandon. Ai i ka thënë disa këshilla atij, teksa të...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Në sfidën  e kapiten për këtë javë, banorët e Big Brother VIP Kosova kanë qenë të ndarë në dy grupe. Secili prej...
  Të tjera
  Vip03 Dhjetor 2023
  Banorët e rinj të Big Brother VIP Kosova, Mirdoni dhe Ardi kanë biseduar sërish me Shqipen. Ka qenë Mirdoni ai që i...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Blerando i ka dhënë një këshillë banorit të ri, Mirdonit. Ai i ka thënë që të mos e shikojë Lindën, sepse del...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Derisa Blerando po qëndronte tek lavanderia, aty ka shkuar Shqipja. Ajo i ka thënë se duhet që Blerando t’i kërkojë falje, derisa...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Buci, Blero, Alby, Kaderi dhe Lumbardhi kanë qëndruar bashkë dhe kanë bërë biseda të ndryshme. Ndërkohë, ka qenë Kaderi ajo që ka...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka treguar se çfarë e pengon te meshkujt. Këtë gjë ajo e bëri të ditur...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Adri, Iliriana dhe Shqipja kanë biseduar mbrëmë goxha gjatë në dhomën e gjumit. Ata pëshpëritnin teksa...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.