[wp-story]

Lajme

Daut Haradinaj njofton se biznesmeni i njohur do të jetë kandidat i AAK-së për deputet

Daut Haradinaj njofton se biznesmeni i njohur do të jetë kandidat i AAK-së për deputet
12:48 | 03 Janar 2021

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka njoftuar se biznesmeni nga Peja, Fatmir Gashi do të jetë në listën e kandidatëve të AAK-së për deputetë.

Haradinaj ka shkruar se Gashi do të jetë vlerë e shtuar e listës së kandidatëve të AAK-së për deputetë në zgjedhjet parlamentare.

“Sot takova mikun dhe ekspertin ekonomik Fatmir Gashin nga Peja, që do jetë vlerë e shtuar e listës së AAK-së.Na priftë e mbara i nderuar!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Sot takova mikun dhe ekspertin ekonomik Fatmir Gashin nga Peja, që do jetë vlerë e shtuar e listës së AAK-së.Na priftë e mbara i nderuar!

Posted by Daut Haradinaj on Sunday, January 3, 2021

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera