Lajme

Daut Haradinaj e dhezë cigaren në Kuvend

Daut Haradinaj e dhezë cigaren në Kuvend
21:18 | 25 Mars 2020

Qe dhjetë orë në sallën e Kuvendit po vazhdon të mbahet seanca për mocionin e rrëzimit të Qeverisë Kurti.

Seanca maratonike e bëri të padurueshëm për një moment shefin e grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj.

Ky ndezi cigaren brenda sallës së Kuvendit, e cila u dezinfektua dy herë sot, shkaku i koronavirusit.

Një veprim i tillë është i ndaluar.

Daut Haradinaj e dhezë cigaren në Kuvend

Daut Haradinaj e dhezë cigaren në Kuvend

Δημοσιεύτηκε από Front Online στις Τετάρτη, 25 Μαρτίου 2020

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera