Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Dalin pamjet, momenti kur konfrontohen fizikisht deputetët e VV-së dhe LDK-së

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Tashmë kanë dalur pamjet e momentit kur nisi konfrontimi fizik mes deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe atyre të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

  Front Online sjell pamje që nga momenti kur filloi debati me tone të ashpëra mes Mimoza Kusarit dhe Arben Gashit, e deri tek përfshirja e deputetëve tjerë nga të dy partitë politike, duke tentuar të ketë konfrontime fizike.

  Ja momenti:

   

  https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/696723547945245/UzpfSTEwMDIyNDg4Nzk5ODI2NTo0MDk2NzEwMDAzODY5ODQ/?eid=ARAAmXjHlgYtCjePdL7gfPr_r0FF29jkkuw4VHz8bwp_ZmHOGjW4nCA5o8bkNj3BoX2lXMItj86aTo-B

  Nesër në këto zona nuk do të ketë rrymë deri në 5 orë
  Nga Rubrika
  Lajme21 Mars 2023
  Ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka komentuar statusin e fundit të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me presidentin serb Aleksandar Vuçiq....
  Lajme21 Mars 2023
  Nuk kanë kaluar as 24 orë nga takimi në Ohër dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka tentuar ta bindë opinionin se...
  Lajme21 Mars 2023
  Komuna e Mitrovicës prin me numrin e rasteve sociale. Kjo bën që nevoja për ndihma të jetë e madhe. Ka familje që...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka komentuar për herë të parë dorëheqjen e Shqipe Mjekiqit nga pozita e nënkryetares...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Deputetët në Ugandë kanë miratuar një projekt-ligj të diskutueshëm anti-LGBTQ+, i cili do t’i bënte aktet homoseksuale të dënueshme me vdekje, duke...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Pas edhe një vizite tjetër në Washington dhe aktiviteteve të shumta diplomatike që kanë pasur në Kongres dhe Senat, përfaqësuesit politikë të...
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, duke folur për Planin Evropian, deklaroi se asnjë kryeministër s’ka bërë kaq dëm sikur...
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” u komentua loja e Kiarës brenda “BBVA”, ku disa prej banorëve u shprehën që ajo ka arritur deri këtu...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  5 deputetë të Kuvendit në Shqipëri do të lënë mandatin e ligjvënësit për të garuar në elektoralet e 14 majit për kryetar...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.