×
 • Auto
 • Auto

  Dalin fotografitë nga BMW M5 e re

  FrontOnline
  19 Qershor 2020

  Pas fillimit të javës së kaluar të serisë së ridizajnuar 5, BMW gjithashtu zbuloi një model më të fuqishëm M5 në Mynih. Fuqia e motorit nuk ka ndryshuar.

  Motori 4.4 litra V8 Twin-turbo në standardin BMW M5 zhvillon akoma 600 kuaj fuqi dhe 750 Nm.

  Kjo makinë arrin shpejtësinë nga 0 deri në 100 km/orë në 3.3 sekonda dhe arrin shpejtësinë maksimale deri në 305 km/orë.

  Për këtë BMW ju duhet të paguani një shumë të majmë, sepse ajo kushton plot 120 mijë euro.

  Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Auto23 Shtator 2023
  Tre nga markat më të mëdha nga Gjermania, Shtetet e Bashkuara dhe Japonia i kanë bashkuar forcat për të formuar një kompani...
  Auto22 Shtator 2023
  Shumica e veturave elektrike të prodhuara në Azi ka të ngjarë të përjashtohen nga një skemë franceze e subvencionimit për blerjen e...
  Auto21 Shtator 2023
  Audi ka hapur Qendrën e re të Sigurisë së Automjeteve në parkun e tij teknologjik në Ingolstadt të Gjermanisë. Objekti do të...
  Të tjera
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Një pjesë e madhe e autostradës në jugperëndim të Suedisë u shemb gjatë natës, duke lënduar tre persona, tha sot policia. Kjo...
  Vip23 Shtator 2023
  Këto ditë në Milano të Italisë po zhvillohet Java e Modës në Milano. Teksa yje të shumtë nga mbarë bota po marrin...
  Vip23 Shtator 2023
  Lirimi dhe Lulja u bën një nga çiftet më të komentuara ditët e fundit. Një ndarje që ngjalli shumë pikëpyetje për ndjekësit...
  Sport23 Shtator 2023
  Manchester United raportohet se ka kontaktuar Zinedine Zidane, të cilin e shohin si pasardhës të Erik ten Hag. Ten Hag nuk e...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Ukraina nisi një tjetër sulm me raketa në Sevastopol këtë mëngjesin e së shtunës, që ndodhet në Krimenë e pushtuar nga rusët....
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Vendimi i Iranit për t’ua ndaluar qasjen disa inspektorëve bërthamorë të Kombeve të Bashkuara sugjeron se ky vend nuk është i interesuar...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.