[wp-story]

Bota/Rajoni

Dalin emrat e deputetëve që votuan kundër ndryshimeve zgjedhore

Dalin emrat e deputetëve që votuan kundër ndryshimeve zgjedhore
14:42 | 05 Tetor 2020

Adriatik Alimadhi, Myslim Murrizi, Ralf Gjoni, Kujtim Gjuzi, Artur Roshi, Zef Shtjefni, Ambra Borova, Gjetan Gjetani, Fatjona Dhimitri, Halit Valteri, Erion Piciri dhe Elda Hoti janë deputetët që votuan kundër ndryshimeve në Kodin e Ri Zgjedhor.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera