×
 • Vip
 • Vip

  Dafina Zeqiri merr vëmendje me një tjetër paraqitje si nuse

  FrontOnline
  02 Qershor 2023

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit në rrjete sociale postime të ndryshme.

  Ajo ditë më parë befasoi fansat, ndërsa u shfaq e veshur me fustan nusërie.

  Bukuroshja, e ndjekur nga afro dy milionë njerëz, ka ndarë sërish disa fotografi në Instagram ku shfaqet si nuse.

  “E bëra”, ka shkruar ajo.

  Artistja e estradës shqiptare me këtë rast mori komplimente të shumta në sesionin e komenteve.

  Postimi mori pëlqime të shumta po ashtu për një kohë të shkurtër.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

  Imazhet duket se janë realizuar në kuadër të një videoklipi të ri, i cili pritet të lansohet së shpejti.

  Dafina përndryshe thuhet se është ribashkuar sërish me partnerin e saj, DJ Geek.

  Prince Coffee House tani edhe në Lipjan
  Nga Rubrika
  Vip03 Tetor 2023
  Jennifer Lopez ka folur së fundmi për procesin e lindjes dhe se si ndikoi në vetëbesimin e saj. Ndërsa merrte pjesë në...
  Vip03 Tetor 2023
  Gili, këngëtarja që i ka pushtuar zemrat e publikut prej vitesh, kohë pas kohe vjen me projekte të reja muzikore. Por, nuk...
  Vip03 Tetor 2023
  Eneda Tarifa do rikthehet në ekran në rolin e moderatores. Pas një pushimi të gjatë këngëtarja e njohur do të moderojë formatin...
  Të tjera
  Lajme03 Tetor 2023
  Të shtëna me armë janë dëgjuar pak më herët në lagjën Kodra e Trimave në Prishtinë. Dyshohet se nga këto të shtëna...
  Lajme03 Tetor 2023
  Ganimete Musliu, deputete e PDK-së, ka thënë se pas sulmit terrorist në Banjskë, PDK-ja ka treguar mbështetje për Policinë e Kosovës. “Policia...
  Lajme03 Tetor 2023
  Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë që sulmi terrorist i 24 shtatorit mund të jetë i vetmi nga Serbia....
  Bota/Rajoni03 Tetor 2023
  Tre persona janë vrarë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një qendër tregtare në qendër të kryeqytetit tajlandez, Bangkok....
  Lajme03 Tetor 2023
  Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë për Sigurinë Kombëtare, John Kirby tha të martën se Serbia ka filluar tërheqjen e forcave serbe përgjatë...
  Sport03 Tetor 2023
  Ballkani është duke u bërë gati për sfidën ndaj Dinamo Zagrebit, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Therandasit...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.