[wp-story]

Bota/Rajoni

COVID-19, izolohet sërish kryeministri britanik Boris Johnson

COVID-19, izolohet sërish kryeministri britanik Boris Johnson
22:19 | 15 Nëntor 2020

Kryeministri britanik, Boris Johnson, është izoluar sërish pasi ka kontaktuar me një person të infektuar me COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Doëning Street, shkruan Euronews, transmeton Klan Kosova.

Kreu i Qeverisë i cili ka qenë i infektuar me koronavirus disa muaj më parë, “ndihet mirë dhe nuk ka asnjë simptomë të sëmundjes”, ka thënë i njëjti burim.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera