Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  COVID-19, izolohet sërish kryeministri britanik Boris Johnson

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Kryeministri britanik, Boris Johnson, është izoluar sërish pasi ka kontaktuar me një person të infektuar me COVID-19.

  Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Doëning Street, shkruan Euronews, transmeton Klan Kosova.

  Kreu i Qeverisë i cili ka qenë i infektuar me koronavirus disa muaj më parë, “ndihet mirë dhe nuk ka asnjë simptomë të sëmundjes”, ka thënë i njëjti burim.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për ndërprerjen e energjisë-elektrike
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Gjermania ka zbuluar projekt-reformat për imigracionin, trajnime dhe promovimin e imigracionit nga vendet e Ballkanit Perëndimor, një përpjekje e qeverisë së kancelarit...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Papa Françesku duket të jetë shtrirë në një spital në Romë sot gjatë të mërkurës. Në një njoftim nga Vatikani, thuhet se...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Një gjykatës federal ka vendosur që ish-nënpresidenti Mike Pence duhet të dëshmojë para një jurie të madhe pasi u thirr nga prokurori...
  Të tjera
  Sport29 Mars 2023
  Tottenham Hotspur është i interesuar për trajnerin e Paris Saint-Germain, Christophe Galtier. Spurs janë në treg për një trajner të ri pas...
  Lajme29 Mars 2023
  KEDS njofton konsumatorët se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa rajone për shkak të punimeve në rrjet.  Njoftimet nga KEDS...
  Lajme29 Mars 2023
  Anëtari i Parlamentit Evropian, Lukas Mandl, ka treguar prishtshmëritë e tij se çfarë pret pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit, nëse ajo...
  Sport29 Mars 2023
  Agjenti i Olivier Giroud, Michael Manuello u takua me drjtuesit e Milanit për të diskutuar një zgjatje të kontratës për sulmuesin francez....
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Një shtetas i Hondurasit është arrestuar nga policia e Shqipërisë. Ai dyshohet se ka mashtruar një kosovar, duke arritur që t’ia marrë...
  Sport29 Mars 2023
  Kartoni i Lionel Messit ka pësuar ndryshime. Vlera e tij në Transfermarkt e argjentinasit ka ndryshuar. Ai tani vlen 45 milionë, pesë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.