×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Coronavirusi “godet” ashpër Maqedoninë e Veriut: 8 të vdekur dhe 134 raste të reja

  FrontOnline
  16 Qershor 2020

  Tetë pacientë kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoni të Veriut si pasojë e infeksionit COVID-19.

  Ministria e Shëndetësisë informon se nga 1173 testime të realizuara gjatë 24 orëve të fundit, 134 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 34 pacientë të shëruar brenda 24 orëve.

  Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Ushtria e Libanit deklaroi se hodhi gaz lotsjellës ndaj ushtarëve izraelitë në përgjigje të sulmit të këtyre të fundit me bombola tymi...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Një grua 38-vjeçare nga Virxhinia u dënua me 78 vjet burg të premten e kaluar për vrasjen e dy vajzave të saj,...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Një incident tragjik ka ndodhur në një palestër në Kinë. Një 27-vjeçar ka humbur jetën në një aksident të tmerrshëm. Jeta e...
  Të tjera
  Sport23 Shtator 2023
  Trajneri Driton Kuka ka reaguar në lidhje me paraqitjet e sotme të xhudistëve, Laura Fazliu dhe Akil Gjakova. Në lidhje me paraqitjet...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Një incident tragjik ka ndodhur në një palestër në Kinë. Një 27-vjeçar ka humbur jetën në një aksident të tmerrshëm. Jeta e...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Nancy Faeser, Ministrja gjermane e Punëve të Brendshme njoftoi për vendosjen e kontrolleve kufitare në kufirin me Poloninë dhe Republikën Çeke. “Unë...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Policia norvegjeze ka arrestuar ish-komandantin e Wagnerit, Andrei Medvedev, me dyshimin për tentativë për një kalim të paligjshëm të kufirit në Rusi,...
  Vip23 Shtator 2023
  Leonardo DiCaprio dhe e dashura e re Vittoria Ceretti largohen të ndarë nga Versace pas festës dhe shmangin përplasjen e sikletshme me,...
  Sport23 Shtator 2023
  Pas Loriana Kukës dhe Akil Gjakovës, edhe Laura Fazliu mbeti pa medalje në Grand Slam, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit....

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.