[wp-story]

Sport

Conte: Erikseni ka pasur shumë mundësi

Conte: Erikseni ka pasur shumë mundësi
17:15 | 21 Nëntor 2020

“Neurazurët” do përballen me Torinon, derisa sipas mediave italiane, danezi do nis nga stoli, përcjellë lajmi.net.

Tekniku italian para ndeshjes tha se Eriksenit i ka dhënë shumë shanse dhe që lojtari ka luajtur më shumë se disa lojtarë të tjerë.

“Gjithmonë them se vendimet i bëj për të mirën e Interit”.

“Mendoj se Christian ka pasur shumë mundësi, ka luajtur më shumë se disa lojtarë. Do nis nga fillimi ose stoli vendosi unë”, deklaroi ai.

Mbetet të shihet nëse Eriksen do largohet në janar, meqenëse kërkohet nga PSG dhe Borussia Dortmund./Lajmi.net/

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera