×
 • Vip
 • Vip

  “Çohu, çohu”, Fifi i hip sipër Dj – it kosovar në “Big Brother VIP”

  FrontOnline
  17 Nëntor 2021

  Fifi shpeshherë është komentuar për sjelljen dhe veprimet e saj brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

  Këngëtarja pas daljes së Granitit nga BB, duket sikur është më e qetë, ani pse largimi i tij e mërziti jashtë mase atë.

  Këtë periudhë ajo është parë shumë e afërt me dy banorët e rinj, Dj PM dhe Dj Dagz.

  Gjatë ditës, derisa Dj Dagz ishte i ulur në dhomën e ndejës, këngëtarja nga Kosova i ka hipur sipër atij, e ku i fundit ishte në siklet me këtë veprim të saj.

  “Çohu, çohu se mos po bëhet xheloz dikush”, kanë qenë fjalët e Dj Dagz drejtuar Fifit.

  Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë
  Nga Rubrika
  Vip20 Korrik 2024
  Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke mbuluar ballinën e revistës prestigjioze “Marie Claire” në edicionin...
  Vip19 Korrik 2024
  Reperi i njohur Mozzik ka reaguar pas vrasjes se Faton Hajrizit në Serbi. Mozzik në profilin e tij në “Facebook” i ka...
  Vip19 Korrik 2024
  Ish banorja e ‘Big Brother VIP Albania’ Françeska Murati shumë herë është diskutuar për jetën e saj luksoze. Aktualisht modelja gjendet me...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.