Sport

“Çmenduri” në ndeshjen Inter – Sampdoria, shënohen dy gola për dy minuta

“Çmenduri” në ndeshjen Inter – Sampdoria, shënohen dy gola për dy minuta
18:42 | 08 Maj 2021

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Inter – Sampdoria.

Në minutën e 36-të, Antonio Candreva ka shënuar për mysafirët dhe për rezultatin 2:1, shkruan FrontOnline.

Një minutë më vonë, Alexis Sanchez shënoi sërish për Interin 3:1.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e 35-të në Serie A./FrontOnline/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera