Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Çka tha Efi mbrëmë pas eliminimit nga BBV Albania

  FrontOnline
  1 muaj më parë

  Mbrëmë, Efi u largua nga shtëpia e Big Brother Vip Albania, pas një televotimi ku të nominuar ishin ajo, Kiara e Luizi.

  Të tre u nominuan nga Dea, e cila e kishte fituar “Lojën e Inteligjencës”.

  Pas eliminimit, Efi tha se e ka menduar që do të dilte ajo.

  “Mendoja se do dilja unë. Nuk do të doja të ndahej çifti. Më mirë kështu. Nuk e dyshoja fare zgjedhjen e Deas”, tha ajo.

  Lidhur me eliminimin e sj kanë folur edhe Arbri e Zhaklin.

  “Efi e ka fituar Big Brotherin e vet. E mori veten me kalimin e kohës. E penalizoi fakti i romancës brenda shtëpisë. Ka patur momente kur kam qenë dakord me të, ose kur kam qenë kundër. Shpesh herë ajo ka patur shpërthime emocionale, që është pika e dobët. Ndërsa pika e fortë, nuk i lëshon njerëzit”, tha Arbri.

  “Unë e shpalla Efin shefe diplomacie. E mendoja lojtare të fortë. Nëse ajo do dilte më vonë, do na kënaqte”, tha Zhaklin.

  Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Ndonëse ka përfunduar “Big Brother VIP Kosova”, zhurma rreth shout më të madh në Kosovë, vazhdon ende. Dy protagonistët e padiskutueshëm, mbeten...
  Vip21 Mars 2023
  Nga dy çiftet e zgjedhura, publiku do përzgjedhë njërin çift më pak të pëlqyer dhe ky çift, pra dy banorë, do shkojnë...
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” po komentohet një deklaratë e Oltës, që arritja e Kiarës deri këtu është fal Luizit. Një koment edhe Kristi...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, e ka ndërlidhur raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit ku përmendet korrupsioni në Qeveri, me emrin e...
  Lajme21 Mars 2023
  Presidenca e Kosovës i ka reaguar Aleksander Vuçiqit, të parit të shtetit serb, pasi ky tha se Serbia nuk pajtohet në asnjë...
  Lajme21 Mars 2023
  Në Nenin 7 të marrëveshjes së Ohrit nuk ka zotime të reja, por ka pajtim për t`i zbatuar marrëveshjet e viteve 2013...
  Lajme21 Mars 2023
  Ish-kryetar i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani ka thënë se marrëveshja mes kryeministrit kosovar, Albin Kurtit dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq ka lëvizur...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Presidenti ukrainas Volodymyr Zelenskyy e ka konfirmuar se do të marrë pjesë në samitin e ardhshëm të G7-ës në Japoni në maj...
  Lajme21 Mars 2023
  Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Gjilan i ka reaguar kryetarit të kësaj komune, Alban Hysenit, pasi ky i fundit sot...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.