[wp-story]

Lajme

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?
08:00 | 27 Shkurt 2021

Ngjarjet e datës 27 shkurt

Me rastin e njëvjetorit të vrasjes së Qerim Kelmendit mbahet Akademi Përkujtimore. (Instituti Albanologjik – Prishtinë, ora 13:00).

Klubi i Pingpongut “PRiPING”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez Chris Doran. (Salla e Pingpongut – Pallati i Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera