[wp-story]

Lajme

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?
07:11 | 22 Shkurt 2021

Ngjarjet më të rëndësishme të ditës

11:00Aktivistët “Marshojmë s’festojmë” mblidhen për t’u përgatitur për marshin mbahet më 8 mars. (Termokiss)

13:00Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi mban konferencë për media. (Qendra e Numërimit dhe Rezultateve)

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera