×
 • Vip
 • Vip

  Cindy Crawford ende tërheq vëmendjen, ndërsa vajza e saj Kaia po i ngjan gjithnjë e më shumë

  FrontOnline
  20 Nëntor 2021

  Cindy Crawford 55 vjeçe, dhe vajza e saj Kaia Gerber 20 vjeçe, shkëlqyen në InStyle Awards me kombinimet e modës.

  Nënë e bijë zgjodhën fustane të ngushta magjepsëse të stolisur me temina dhe pozuan gati për fotografët në tapetin e kuq. Cindy ishte një nga supermodelet më të kërkuara në vitet 1990, dhe tridhjetë vjet më vonë ajo ende ruan një pamje të hijshme dhe një figurë të hollë.

  Shumë pajtohen që Cindy duket sikur ‘nuk po plaket’ dhe vajza e saj Kaia quhet imazhi dhe rasti i nënës së saj. Kaia ka ndjekur hapat e mamasë së saj dhe prej vitesh mban sfilata të stilistëve më të famshëm në botë.

  Cindy dhe bashkëshorti i saj Rande, përveç Kaia, kanë edhe një djalë, Presley, 22 vjeç, i cili është gjithashtu model./FrontOnline/

  Shumë sport në platformën Artmotion, sezoni i ri në ligat më të forta të botës sjellë shumë ekskluzivitete
  Nga Rubrika
  Vip13 Korrik 2024
  Kylie Jenner, e cila do të mbushë 27 vjeç më 10 gusht, ndau lansimin e saj të fundit për linjën e saj...
  Vip12 Korrik 2024
  Edona James që nga përfundimi i “Big Brother VIP Kosova”, ku ishte finaliste, po jeton në Kosovë. Dikur jeta e saj zhvillohej...
  Vip12 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka rrëmbyer vëmendjen e fansave dhe publikut të gjerë pasi publikoi një seri fotografish të reja në...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryetari aktual i Bujanocit, Nagip Arifi edhe pas mbajtës së zgjedhjeve të 3 qershorit, thotë se nuk janë mundësitë që shqiptarëve t’iu...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje në fshatin Popolan të Suharekës. I dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, vizitoi për ngushëllime sot familjen Dehari në fshatin Sllupçan të Kumanovës. I shoqëruar nga ministra...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelenskyy, u takua me kryeministrin e ri britanik Keir Starmer javën e kaluar në samitin e NATO-s në Uashington,...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara thanë se Rusia po kërkon të shfrytëzojë tensionet ndëretnike në rajonin e Ballkanit Perëndimor, me qëllim që të krijojë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Presidentja Vjosa Osmani ka bërë të ditur se në margjinat e Samitit të NATO-s është takuar me Sekretarin e ri të Jashtëm...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.