[wp-story]

Lajme

Çfarë po ndodhë me Haradinajn, i ‘çohet’ një kollë pas takimit me Mustafën e Limajn

Çfarë po ndodhë me Haradinajn, i ‘çohet’ një kollë pas takimit me Mustafën e Limajn
18:33 | 10 Shtator 2020

Kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj ka folur shkurtimisht para mediave pas takimit që pati në njërin nga hotelet e Prishtinës me partnerët e koalicionit.

Haradinaj ka thënë se ishte ai që e ka ftuar këtë takim, e se në të është biseduar për shumë aspekte të dialogut Kosovë-Serbi.

Këtë takim i pari i AAK’së, e ka quajtur të dobishëm.

Haradinaj pas takimit me Mustafën dhe Limaj: Takimi ishte i dobishëm i diskutuam shumë çështje të dialogut

“E kam ftuar këtë takim me kryeministrin Mustafa dhe z.Limaj dhe i kemi biseduar shumë aspekte të dialogut, besoj që ka qenë një takim i dobishëm”, tha ish-kryeministri.

Megjithatë, deklarimi i Haradinajt para gazetarëve nuk ka vazhduar më shumë, pasi që i njëjti ka pasur disa probleme me kollitjen gjatë deklarimit.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera