Gjuha:
×
 • Sport
 • Sport

  Casillas nuk u ndahet gazetareve sportive, kapet mat me bukuroshen spanjolle

  FrontOnline
  1 muaj më parë

  Iker Casillas duket se nuk u ndahet dot gazetareve sportive. Pasi mbylli lidhjen e tij që zgjati më shumë se një dekadë me Sara Carbonero, ai ka piketuar një tjetër gazetare me të cilën ka nisur një marrëdhënie.

  “Socialité” ka zbuluar foto të një takimi të tij me gazetaren spanjolle Ana Quiles, në një lokal në Romë. Ajo ka siguruar dëshmi të personave të cilët ishin të pranishëm në një restorant pranë Fontana Di Trevi ku kishin qëndruar dy orë dhe kishin diskutuar mjaft “miqësisht” shumë gjëra.

  Quiles punon prej vitesh në Itali dhe aktualisht është pjesë e Rai 2 në emisionin “Domenica Sportiva”. Ajo kishte hedhur foto të drekës në këtë restorant, por pa treguar asnjëherë fytyrën e Casillas në fotot e saj. Megjithatë, ajo kishte hedhur më parë një foto bashkë me ish-portierin spanjoll kur të dy kishin qenë në Katar për Botërorin 2022 dhe ku ajo e kishte intervistuar.

  Si t’i përdorni radiatorët e ngrohjes që të kurseni deri në 25% të faturës së rrymës
  Nga Rubrika
  Sport21 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi,  pas intervistimit, me urdhër të...
  Sport21 Mars 2023
  Barcelona ka arritur marrëveshjes me Inigo Martinez. Transferimi do të bëhet në sezonin e verës, si transferim i lirës, kështu ka raportuar...
  Sport21 Mars 2023
  Policia e Kosovës e ka arrestuar kreun e Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi. Siç raporton Televizioni T7, nga stacioni policor...
  Të tjera
  Vip21 Mars 2023
  Arbëri “prime-n” e kaluar i ka reaguar ashpër Kiarës për moskujdesin e saj ndaj Luizin. Sonte ai e ka komentuar sërish këtë....
  Vip21 Mars 2023
  Armaldo Kllogjeri është në dijeni të banorëve që e kanë nominuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Gjatë mbrëmjes së sotme,...
  Vip21 Mars 2023
  Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen e 41 dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga gjysma e...
  Lajme21 Mars 2023
  Kthehet ora verore me akrepat e orës që lëvizin një orë përpara mes të shtunës 25 dhe të dielës 26 mars. I...
  Lajme21 Mars 2023
  Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, e ka ndërlidhur raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit ku përmendet korrupsioni në Qeveri, me emrin e...
  Lajme21 Mars 2023
  Presidenca e Kosovës i ka reaguar Aleksander Vuçiqit, të parit të shtetit serb, pasi ky tha se Serbia nuk pajtohet në asnjë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.