Sport

Casillas dhe Shakira në lidhje dashurie? Portieri legjendar reagon më në fund

Casillas dhe Shakira në lidhje dashurie? Portieri legjendar reagon më në fund
11:16 | 01 Tetor 2022

Portieri legjendar spanjoll, Iker Casillas dhe këngëtarja Shakira janë tema kryesore e mediave spanjolle.

Disa media bëjnë me dije se legjenda e Real Madridit dhe kolumbiania janë në një lidhje, shkruan FrontOnline.

Iker Casillas, Shakira

Shakira dhe Gerard Pique së fundmi u ndan pas 12 vjet lidhje.

Nga ana tjetër, Casillas u divorcua nga gazetarja Sara Carbonero në marsin e vitit të kaluar.

Iker Casillas, Shakira

Por, Casillas i ka mohuar këto raportime duke publikuar në rrjete sociale demantime./FrontOnline/

Iker Casillas, Shakira

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera