[wp-story]

Bota/Rajoni

Burri udhëton 6,500 km për ta takuar vajzën që i pëlqeu një fotografi të maces së tij në Facebook

Burri udhëton 6,500 km për ta takuar vajzën që i pëlqeu një fotografi të maces së tij në Facebook
16:11 | 17 Dhjetor 2019

Një burrë që mori një kompliment nga një grua që jetonte afro 6,500 km larg tij, udhëtoi për ta takuar atë. Ajo që i dha shkas këtij takimi ishte dashuria e përbashkët për macet.

Adam Lawrence, 28 vjeç, nga Londra, i cili filloi miqësinë me Anna Hosey, 25 vjeç, nga Chicago, Illinois, në një grup në Facebook, zbuloi se ata tani janë afër një lidhjeje.

Grupi është një vend për njerëzit që të ndajnë fotografitë e maceve të tyre topolake.

Dyshja aktualisht kanë publikuar statusin e marrëdhënies së tyre sepse është gjithçka ‘e freskët dhe e re’, por Anna po planifikon të vizitojë Adamin në Londër në shkurt./Front Online/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera