[wp-story]

Kronika

Burri rrah gruan në Fushë Kosovë, ik nga shtëpia

Burri rrah gruan në Fushë Kosovë, ik nga shtëpia
11:19 | 22 Shkurt 2021

Një femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj me të cilin kanë mosmarrëveshje, ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QMF-Fushë Kosovë, ndërsa i dyshuari ende nuk është intervistuar pasi ishte larguar nga shtëpia.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera