Kronika

Burri rrah gruan në Ferizaj

Burri rrah gruan në Ferizaj
09:33 | 22 Shtator 2020

Një person pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 21:00, në Ferizaj.

Siç thuhet në raport, si pasojë e sulmit viktima kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera