×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Burri raporton se ia kanë vjedhur veturën, baterinë dhe naftën e traktorit

  FrontOnline
  18 Shtator 2023

  Një burrë ka raportuar në Polici se persona të panjohur ia kanë vjedhur veturën me targa vendore, baterinë dhe naftën në traktorin e tij.

  “VJEDHJE E VETURËS – Prizren 17.09.2023 – NN. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se nga persona të panjohur i janë vjedhur veturën me targa vendore, baterinë dhe derivate nafte të traktorit të tij. Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin. Rasti në procedurë hetimore.”

  Kurtishaj: Presim që Shqipëria do të jetë top destinacion turistik edhe për 2023, jo veç për patriotizëm
  Nga Rubrika
  Lajme26 Shtator 2023
  Ambasadori i Suedisë në Kosovë, Jonas Westerlund, ka vizituar sot shtëpinë e rreshterit të ndjerë, Afrim Bunjaku në fshatin Samadrexhe, për t’i...
  Lajme26 Shtator 2023
  Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të ketë hetim ndërkombëtar për sulmin terrorist ndaj Policisë së...
  Lajme26 Shtator 2023
  Ambasadori amerikan, Jeff Hovernier, në një konferencë për media ka thënë sot se sulmi terrorist i së dielës ishte shumë i madh...
  Të tjera
  Lajme26 Shtator 2023
  Gjykata Themelore në Pejë, ka shpallur aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit Fatlum Deliu, për vrasjen e V.B., në qershor të 2021-ës në Klinë, duke...
  Sport26 Shtator 2023
  Barcelona do të duhet të jetë kreative në mënyrë që të sigurojë që ata të mbajnë Joao Felix dhe Joao Cancelo përtej...
  Bota/Rajoni26 Shtator 2023
  Zoleka Mandela, mbesa e presidentit të parë të zgjedhur në mënyrë demokratike të Afrikës së Jugut, Nelson Mandela, ka vdekur nga kanceri...
  Lajme26 Shtator 2023
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla deklaroi se Millan Radoiçiq, një ndër njerëzit më të afërt të presidentit serb Aleksandar Vuçiq,...
  Vip26 Shtator 2023
  Ish-ylli i WWE, Hulk Hogan u martua për herë të tretë gjatë fundjavës pasi kurorëzoi dashurinë me Sky Daily në Clearwater të...
  Lajme26 Shtator 2023
  Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka reaguar pas videos së publikuar nga ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla, ku...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.