×
 • Kronika
 • Kronika

  Burri raporton gruan në polici, ushtron dhunë psikike ndaj tij

  FrontOnline
  20 Nëntor 2023

  Policia ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur të dielën në Prishtinë.

  Siç njofton policia, një grua ka ushtruar dhunë psikike ndaj burrit të saj.

  Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se e dyshuara femër kosovare ka ushtruar dhunë psikike ndaj viktimës kosovar. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton policia.

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva
  Nga Rubrika
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Janë lënduar katër persona në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan. Për Front Online detaje ka dhënë zëdhënësja e Policisë së Kosovës...
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Të dielën në fshatin Vragoli të Fushë-Kosovës një person ka raportuar që disa të panjohur e kanë plaçkitur shtëpinë e tij. “Ankuesi...
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Një shtetase malazeze e raportuar e zhdukur, është gjetur nga policia përmes telefonit. Në raportin e policisë bëhet e ditur se është...
  Të tjera
  Sport04 Dhjetor 2023
  Shqipëria njohu kundërshtarët në finalet e Europianit “Gjermani 2024”, ku do të përballet me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën. Kundërshtarë të fortë në...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se Forcat e Armatosura Shqiptare po shkëlqejnë në misione ndërkombëtare...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, të shtunën pritet ta mbledh Këshillin Drejtues të Lidhjes Demokratike të Kosovës për t’ua prezantuar dhe zgjedhur...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës ka reaguar pas raportimeve për operacionin e kryer pa anestezion dhe mosoperimin e një pacienti...
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Janë lënduar katër persona në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan. Për Front Online detaje ka dhënë zëdhënësja e Policisë së Kosovës...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Këshilli për Mbrojtjen e Lirive dhe të Drejtave të Njeriut ka reaguar ndaj vendimit të Gjykatës Speciale që t’ua ndalojë vizitat, telefonatat...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.