Kronika

Burri nga Kamenica bie nga ura në lumë dhe vdes, Policia nis hetimet

Burri nga Kamenica bie nga ura në lumë dhe vdes, Policia nis hetimet
08:54 | 13 Maj 2022

Një burrë në fshatin Koretin të Kamenicës ka rënë nga ura në lumë dhe si pasojë ka vdekur.

Policia ka nisur hetimet për rastin, që po cilësohet si “vdekje e dyshimtë”.

“Fsh. Koretin, Kamenicë 12.05.2022 – 17:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar duke kaluar mbi një urë për këmbësor, ka rënë nga ura në lumë dhe si pasojë ka vdekur. Mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, viktima është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

*Fotoja është ilustruese

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera