Lajme

Burri në Prishtinë akuzohet se po i ngacmon seksualisht vajzat, Policia nis të merret me të

Burri në Prishtinë akuzohet se po i ngacmon seksualisht vajzat, Policia nis të merret me të
11:23 | 30 Qershor 2020

Një burrë rreth të 30-ve në Prishtinë po dyshohet për ngacmim seksual ndaj vajzave.

Personi, emër i njohur për redaksinë, del shumë shpesh në Parkun e Gërmisë dhe në Taukbashqe dhe dyshohet se po ngacmon seksualisht vajzat. Mësohet se ai tenton të iu afrohet atyre duke i përcjellur.

Rasti është i paraqitur në Policinë e Kosovës.

Policia e Kosovës në një përgjigje për Gazetën Sinjali kanë thënë se po merren me rastin.

“Informacionin e njëjtë e kemi pranuar edhe ne dhe të njëjtin janë duke e trajtuar njësitet përkatëse”, thuhet në përgjigjen e Policisë.

Gazeta Sinjali do të iu mbajë të informuar rreth të rejave të këtij rasti

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera