Kronika

Burri i dehur ushtron dhunë ndaj gruas dhe vajzës së tij

Burri i dehur ushtron dhunë ndaj gruas dhe vajzës së tij
09:16 | 26 Prill 2022

Dje në Fushë Kosovë është raportuar për një rast të dhunës në familje.

Policia njofton se një burrë në gjendje të dehur ka ushtruar dhunë ndaj bashkësortes dhe vajzës së tij.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, i cili në gjendje të dehur kishte ushtruar dhunë psikike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij viktimave femra kosovare. Të dyshuarit i është bërë matja e alkoolit e cila ka rezultuar 1.46 promil. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në njoftim. /Frontonline/

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera