Kronika

Burri e bën gruan për spital në Klinë

Burri e bën gruan për spital në Klinë
09:56 | 05 Gusht 2022

Një burrë është arrestuar në Klinë pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Policia bën me dije përmes raportit, se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuarit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera