[wp-story]

Kronika

Burri e bën gruan për spital në Fushë Kosovë

Burri e bën gruan për spital në Fushë Kosovë
10:27 | 30 Maj 2020

Një grua në Fushë Kosovë ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj. Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Policia bën me dije se ankuesja ka pranuar tretman mjekësor.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar. Ankuesja ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera