[wp-story]

Lajme

Bukuroshja hungareze mahnitë me këto poza nga plazhi

Bukuroshja hungareze mahnitë me këto poza nga plazhi
07:27 | 06 Gusht 2019

Bukuroshja me origjinë nga Hungaria, Barbara Palvin, njihet si një prej modeleve më të bukura në botë.

Ajo ka pozuar për Sports Illustrated në disa sete të fotove që të lënë pa fjalë.

Bukuroshja 25 vjeçare është shfaqur me bikini në plazhë duke bërë që të ngriten edhe më shumë temperaturat./Express/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera