Kupa e Botës

“Braktise Portugalinë, boll kemi vuajtur”, motra e CR7 nuk duron më

“Braktise Portugalinë, boll kemi vuajtur”, motra e CR7 nuk duron më
11:21 | 08 Dhjetor 2022

Pesë herë fituesi i Topit të Artë është i zhgënjyer në lidhje me humbjen e postit të titullarit, ndërkohë që një nga motrat e tij ka reaguar ashpër ndaj vendimit të trajnerit Santos. Katya Aveiro është ndjerë keq kur ka parë Cristianon në stol në duelin e Botërorit.

“Doja shumë që ai të kthehej në shtëpi, ta linte kombëtaren dhe të ulej pranë nesh. Do e përqafonim dhe do i thonim se gjithçka është në rregull, duke ia bërë të qartë se nuk duhet harruar çfarë ka arritur dhe ku u rrit.

Doja shumë që të mos luante më me Kombëtaren në Botërorin e Katarit. Kemi vuajtur shumë, kështu që rikthehu më mirë në shtëpi, Cristiano”, shkruan Katya në rrjetet sociale.

Portugalia rikthehet në fushë të dielën në çerekfinalen ndaj Marokut, përballje në të cilën golashënuesi më i mirë i historisë së futbollit shpreson ta nisë nga minuta e parë./SS/

Në MINIMAX kanë filluar zbritjet finale me çmime fikse 2€, 5€, 7€, 9€

Të tjera