[wp-story]

Lajme

Botusha i ofron mbështetje kandidatit të PDK-së, Hajdar Beqa

Botusha i ofron mbështetje kandidatit të PDK-së, Hajdar Beqa
19:29 | 22 Janar 2021

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Hajdar Beqa viziten e tij e ka vazhduar në” Botush”, shkruan Front Online.

Ai në llogarisë së tij në Facebook ka shkruar se “Botusha” vazhdon të jetë përkrahëse e PDK’së dhe se sipas tij ndryshimet kanë filluar gjithmonë nga “Botusha”.

 

Botusha ka qene dhe vazhdojne te jete me Partine Demokratike te Kosoves. Ndryshimet gjithmone kane nisur nga ketu. Faleminderit per mbeshtetjen qe na jepni gjithmone!

Posted by Hajdar Beqa on Friday, January 22, 2021

(Artikull i sponsorizuar si pjesë e fushatës për zgjedhjet e 14 shkurtit)

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera